OSOBNÍ PROFIL

20-22.května, jarní sportovní víkend na Panství Bechyně

Panstvi Bechyne 2014

Již vyprodáno!

Na Bechyňské Panství jezdím již několik let. Natolik mne toto místo okouzlilo, abych vás sem pozvala. Budeme doslova bydlet na zámku! A to v Černickém zámečku z 18.století ( foto na první straně). V křídlech zámku jsou krásné pokojíčky se sociálním zařízením. Uprostřed zámku je nádherný parketový sál, kde můžeme protancovat nejedny střevíce:-).

Náplní programu bude samozřejmě ranní jóga ( podle počasí i venku pod staletými duby Černické obory), dopolední a popřípadě i podvečerní cvičení. Zámeček je doslova v lůně přírody, tak se nabízí odpolední bohatý program ve venkovním prostředí ( naučná stezka, cyklovýlet, návštěva Bechyňského zámku, golf ( ihned vedle Černického zámečku), trochu adrenalinu můžete zažít na bechyňské Ferratě ( nad vodou naproti zámku), a pokud přijedete celá rodina nabízí se i návštěva městského koupaliště a městského stadionu s tenisovými kurty a plážovým volejbalem.

Této akce se můžou zúčastnit jak jednotlivci, skupiny či celé rodiny. V možnostech ubytování jsou jednolůžkové, dvoulůžkové i rodinné pokoje.

Ceny ubytování je 2990 kč a zahrnuje: plnou penzi ( snídaně, obědy, večeře, kávu a ovoce), 2x nocleh a cvičení. Příplatek ze jednolůžkový pokoj je 700 kč.

Ceny pro necvičící:
dospělá osoba – 2099 kč
dítě- 1990 kč

V případě menšího počtu účastníků ( tj. 20 a méně) je ubytování zajištěno v penzionu golf ( 100 m vedle zámečku), ale cvičení bude probíhat v již zmíněném parketovém sále Černického zámečku. Program upravím vždy podle počasí a vaší nálady:-). S dotazy se na mě směle obracejte na olga@sipkova.cz.

Rezervace, platba a další informace o ubytování  na http://www.golf-bechyne.cz/kontakty/, kontaktní osoba Monika Řeháková ( 777 213 474, info@golf-bechyne.cz).

 

rss rss
facebook