ZLIČÍN

CÍL DAILY FITNESS TOUR

DailyFitness_Tour_A4_2018_web

Jsme v cíli 8. ročníku DAILY FITNESS TOUR. Během dlouhých 3 měsíců jste absolvovali 5. etap, za což si zasloužíte náš obdiv.Nyní už můžeme jen vyhlásit vítěze. V poslední etapě za dvojnásobný počet bodů se umístila na prvním místě Dana Vyskočilová, následována Dušanem Růžičkou a třetí Ilonou Sedláčkovou. A teď fanfáry. Celkově se na prvním místě umístila Ilona Sedláčková, na druhém místě dojela Dana Vyskočilová a na třetím Dušan Růžička. Všichni tři jsou z našeho fitka, takže o to větší je to úspěch. Všem moc gratulujeme a už nyní si předběžně zapište termín cyklistické vyjížďky, na které vyhlásíme vítězku. Tento termín je předběžně 19.5. 2018. Ještě jednou děkujeme všem, kteří se do akce přihlásili a doufáme, že jste si užili to správné závodění. Celkové výsledky zde…