KONGRESOVÉ CENTRUM


3 hodinovka s Lucy a Petrou

Na sobotu 3.6.2017 jsme pro vás připravili kombinaci zdravotního cvičení a Aqua-aerobiku s Petrou Haláčkovou a Lucy Lin Fells.  Rezervovat se  na tuto akci můžete na recepci centra. Leták zde…

flexibilitystretches
22
Květen

venkovní závod – změna

Milí přátelé a kamarádi, bohužel jsem nucen zrušit víkendový pobyt v Jizerkách, protože se nás přihlásilo málo. Protože si to, ale bez vás nedokážeme představit, navrhujeme náhradní řešení v podobě celodenního cyklo výletu 27.5.  po okolí – start Family Fitness Zličín. Udělali bychom si parádní výjezd zakončený někde v blízké restauraci. Určitě to bude pohodová jízda s kamarády a poznáme krásy okolí Prahy. PLÁNEK TRASY ZDE…
Počasí by mělo být objednané. Navrhuji taky na večer nechat klidně kola u nás ve fitku a druhý den si je můžeme v klidu vyzvednout.
Prosím, kdo je pro, aby zvedl ruku a potvrdil nám účast na sobotním cyklo výletu (vladimir.valouch@sipkova.cz, jakub.strakos@sipkova.cz)
Ještě jednou děkuji, že je mezi vámi troška lidí, kteří se chtějí bavit.
Hezký den Vláďa Valouch a Jakub Strakoš

IMG_5570
10
Květen

nová lekce aqua-aerobiku

Přidali jsme pro vás další lekci aqua-aerobiku a to v pátek od 17:00 hod. Jako lektorka se na Vás bude těšit Petra Haláčková.

03
Květen

UKONČENÍ PROVOZU BAZÉNU A VÍŘIVKY K 30.6.2017

Vážení klienti,
vzhledem k dlouhodobým problémům se statikou budovy KCP a s tím souvisejícími technickými problémy s provozem bazénu a vířivky, bylo vedením KCP rozhodnuto o UKONČENÍ PROVOZU BAZÉNU A VÍŘIVKY k 30.6.2017.
Na základě toho proběhne v červenci v prostorách fitnesscentra rekonstrukce, při níž budou bazén a vířivka odstraněny. V tomto nově upraveném prostoru vznikne Funkční sál, který bude, mimo pravidelné lekce s lektorem,  propojený s posilovnou. Zároveň bude rozšířen a upraven prostor pro odpočinek v relaxační zóně sauny a páry.Po celou dobu rekonstrukce bude celé fitnesscentrum UZAVŘENO!!!
V současné době přidáváme nové hodiny aqua-aerobiku, aby jste měli možnost vyčerpat své vstupy do 30.6. 2017

Současně pro Vás připravujeme nové lekce zdravotního cvičení, pilátes, cvičení pro seniory a protahovací cvičení. Nově vzniklé lekce povedou vaše lektorky z aqua-aerobiku,  které se Vám jinou formou cvičení a protahování pokusí aqua-aerobik nahradit.

Tato situace nenastala naší vinou a nemůžeme na ní nic změnit. I nás tato situace velmi mrzí.
Jakékoliv Vaše dotazy k problémům, které vám z této situace vyvstanou, pište na e-mailovou adresu: kcp@sipkova.cz
Děkujeme za pochopení.
Těšíme se na Vaše další návštěvy

exclamation-mark-red-md
03
Květen

nové lekce aqua-aerobiku

Připravili jsme pro vás nové lekce Aqua-aerobiku. Úterý od 7:20 s Hankou Fojtíkovou a 16:15 s Hankou Dolenskou a ve středu od 17:20 hod. pod vedením Olgy Pokorné

26
Duben

BONUSOVÉ METY – CVIČENÍM K ODMĚNÁM

Připravili jsme pro Vás  opět bonifikační program, kterým Vás chceme odměnit za úsilí a čas věnovaný cvičení.  Každou návštěvou fitness centra se budete přibližovat k dosažení met, které pro Vás znamenají získání odměn ve formě měření InBody, ošetření v zařízení Photon Therma Wave,  až po obdržení voucheru 450,- Kč na 90-ti minutovou masáž nebo dalších odměn dle Vašeho výběru po dosažení 30 bodů. Navíc budou úplně dokončené účastnické karty (30 vstupů)  zařazeny do slosování o boty Nike. Akce probíhá do konce roku 2017. Účastnické karty obdržíte na recepci. Pravidla programu zde…

05
Duben

Výsledky 5. etapy

31.3. skončila poslední 5. etapa Tour de Spinning. Byla ohodnocena 2- násobným počtem bodů. Na prvním místě dojela Pavla Halušková, na druhém shodně Jaroslav Pros a Vokoun Jiří.Výsledky  5 . etapy zde…  Všem gratulujme a jsme rádi, že jste to s námi dotáhli až do 5. etapy. Tím skončila je jedna část, která určí vítěze Tour de Spinnning. Poslední tečkou je VENKOVNÍ ZÁVOD 27.5., který se také započítává do konečných výsledků TDS. Prosím všechny, aby se předběžně přihlásili na vladimir.valouch@sipkova.cz nebo jakub.strakos@sipkova.cz Závod je určen pro všechny milovníky sportu a dobré zábavy a není určen jen účastníky TDS.

IMG_9599
04
Duben

nová akční nabídka členství a permanentek

Na období duben až červen jsme pro vás připravili novou akční nabídku členství a permanentek zde… Věříme, že si z této nabídky vyberete ideální produkt pro vaše aktivity v našem fitnesscentru.

31
Březen

břišní tabata

Každý pátek od 19:10 hod. na vás čeká speciální 30-ti minutová lekce „BŘIŠNÍ TABATA“ s Monikou Rejnouvou

tabata břicho
16
Březen

nové členství GYM+

Na začátek roku jsme pro vás připravili nový typ členství GYM+ . V rámci této jedinečné nabídky máte možnost využít neomezeně posilovnu a regeneraci již od  542,-Kč měsíčně. Veškeré informace obdržíte na recepci centra.


30
Leden
1. stránka z celkem 41234

PARTNEŘI :

 multisport
Spinning® – ochranná známka firmy Mad Dogg Athletics
jptfinance sladek   aerobic-cz 2GIS t4f
Možnost platby tickety či šeky:sodexho unisek benefity

facebook