KONGRESOVÉ CENTRUM


prémie tour de spinning

3. etapa je velmi zajímavá a zatím nemá jednoznačného vítěze, proto bude velmi důležité být na každé PRÉMIOVÉ ETAPĚ. Ta bude v tomto týdnu v pátek 24.2. od 18:00 s Monikou Rejnovou.

img
22
Únor

6-hodinový spinningový maraton

Na  sobotu 18.3. 2017  jsme pro vás připravili od 13:00 hod. 6-hodinový SPINNINGOVÝ MARATÓN, který je zároveň součástí Tour de Spinning . Do Tour de Spinning se vám budou započítávat 2 jízdy a z toho je jedna prémiová! Celkem tedy 90km! Veškeré informace naleznete zde…

 

plakat 6 hod smerda
22
Únor

konečné výsledky 2. etapy

Máme za sebou 2.etapu Tour de Spinning. Vítězství si opět zajistil  Brandejs Tomáš. Na druhém až třetím místě skončila  dvojice „závodníků“ Bradáč Jiří a Chalupová Lenka.  Stále jsme teprve na začátku celé Tour, takže se i vy ostatní přihlašte a dokažte sami sobě, že na to máte. Výsledky 2. etapy zde…  Máme před sebou dalších 14 dní ve třetí etapě, tak vám všem držíme palce.

Tour_de_Spinning_2017_A4_web
13
Únor

nové členství GYM+

Na začátek roku jsme pro vás připravili nový typ členství GYM+ . V rámci této jedinečné nabídky máte možnost využít neomezeně posilovnu a regeneraci již od  542,-Kč měsíčně. Veškeré informace obdržíte na recepci centra.

30
Leden

akční nabídka členství

Vážení klienti, Připravili jsme pro Vás nové druhy členství. V tabulce zde.. naleznete možnosti cenového zvýhodnění při platbě najednou. Bližší podrobnosti nabídky konzultujte či realizujte s recepcí fitness centra.

happy-fitness
29
Leden

pozvi kamaráda do fitka

Pozvat k nám svého kamaráda si zacvičit se vyplácí. Tentokrát se štěstí usmálo na dvojici Kamila Tůmová a Veronika Říhová, které od nás dostanou boty od Nike. Akce POZVI KAMARÁDA DO FITKA pokračuje a vy společně se svým kamarádem/kou můžete od nás získat nové boty, pokud k nám někoho přivedete cvičit. Více informací zde…

Me_Buddy_DL_FF_web
24
Leden

STARTUJE 7. ROČNÍK TOUR DE SPINNING

Je tady další ročník populárního závodu Tour de Spinning. Od 16. ledna si můžete zazávodit v pěti etapách a zjistit zda jste opravdu poctivý v pravidelné návštěvnosti spinningových lekcí. Užijte si s námi atmosféru závodu a toho správného soutěžení a hlavně pořádný kopec zábavy. Podrobnosti o závodu zde

Tour_de_Spinning_2017_A4_web
06
Leden

vítězové cesty k ideální postavě

Vítězkou naší akce CESTA K IDEÁLNÍ POSTAVĚ se stala Pavla Henzlová. Společně s dalšími 13 úspěšnými se jí podařilo splnit celkem 26 lekcí nebo tréninků v posilovně a zároveň měla největší zlepšení oproti prvnímu měření. Získává od nás nové boty od Nike.  Zároveň jsme vylosovali Michaelu Horváthovou, Hanu Svobodovou a Evu Řezníčkovou, ty od nás dostanou tričko a láhev. Všem moc gratulujeme a těšíme se na ostatní při další akci.

mz_vzhuru_A4_web
04
Leden

nová lekce spinningu

Od 1.1.2016 jsme pro vás připravili novou lekci Spinningu s Františkem Boudným každou středu od 19-ti hod.

spin2
03
Leden

pf 2017

Všem našim klientům přejeme hodně zdraví, štěstí a úspěchů v novém roce 2017.
Olga Šípková a všichni zaměstnanci Helth & Fitness – Kongresové centrum

2015_Olga-Nutrend
31
Prosinec
1. stránka z celkem 41234

PARTNEŘI :

 multisport
Spinning® – ochranná známka firmy Mad Dogg Athletics
jptfinance sladek   aerobic-cz 2GIS t4f
Možnost platby tickety či šeky:sodexho unisek benefity

rss rss rss
facebook