KONGRESOVÉ CENTRUM


první prémie tour de spinning

První etapa je ve svém začátku, ale už teď se nám začínají rýsovat první favorité. Zařazujeme první PRÉMII, která je za dvojnásobný počet kilometrů. Pojede se v neděli 22.1. od 10:00. Nezapomeňte si rezervovat svoje místo.

TOUR DE SPINN WEB
18
Leden

spinningový maraton na zličíně

sobotu 11.2. od 13:00 se můžete těšit na 3-hodinový SPINNINGOVÝ MARATÓN, který pořádá FAMILY FITNESS NA ZLIČÍNĚ a který je zároveň součástí Tour de Spinning a všechny 3 jízdy se započítávají. Pojedete s vynikající dvojicí instruktorů, kteří jsou zárukou skvělé atmosféry a nálady, JANOU MICHAELI A HONZOU SKLENIČKOU. Více informací a rezervace zde…. Pozor počet míst je omezen.

letak_spinmaraton_02_2017
18
Leden

STARTUJE 7. ROČNÍK TOUR DE SPINNING

Je tady další ročník populárního závodu Tour de Spinning. Od 16. ledna si můžete zazávodit v pěti etapách a zjistit zda jste opravdu poctivý v pravidelné návštěvnosti spinningových lekcí. Užijte si s námi atmosféru závodu a toho správného soutěžení a hlavně pořádný kopec zábavy. Podrobnosti o závodu zde

Tour_de_Spinning_2017_A4_web
06
Leden

vítězové cesty k ideální postavě

Vítězkou naší akce CESTA K IDEÁLNÍ POSTAVĚ se stala Pavla Henzlová. Společně s dalšími 13 úspěšnými se jí podařilo splnit celkem 26 lekcí nebo tréninků v posilovně a zároveň měla největší zlepšení oproti prvnímu měření. Získává od nás nové boty od Nike.  Zároveň jsme vylosovali Michaelu Horváthovou, Hanu Svobodovou a Evu Řezníčkovou, ty od nás dostanou tričko a láhev. Všem moc gratulujeme a těšíme se na ostatní při další akci.

mz_vzhuru_A4_web
04
Leden

nové členství GYM+

Na začátek roku jsme pro vás připravili nový typ členství GYM+ . V rámci této jedinečné nabídky máte možnost využít neomezeně posilovnu a regeneraci již od  542,-Kč měsíčně. Veškeré informace obdržíte na recepci centra.

04
Leden

nová lekce spinningu

Od 1.1.2016 jsme pro vás připravili novou lekci Spinningu s Františkem Boudným každou středu od 19-ti hod.

spin2
03
Leden

akční nabídka členství na leden

Vážení klienti, Připravili jsme pro Vás nové druhy členství. V tabulce zde.. naleznete možnosti cenového zvýhodnění při platbě najednou. Bližší podrobnosti nabídky konzultujte či realizujte s recepcí fitness centra.

happy-fitness
31
Prosinec

pf 2017

Všem našim klientům přejeme hodně zdraví, štěstí a úspěchů v novém roce 2017.
Olga Šípková a všichni zaměstnanci Helth & Fitness – Kongresové centrum

2015_Olga-Nutrend
31
Prosinec

nová lekce – aquayoga

Připravili jsme pro vás novou lekci – Aqua Yoga. Každé pondělí od 8:35 hod. pod vedením Lucy Linn Fells. Více info naleznete zde…

????????
23
Listopad

BONUSOVÉ METY – CVIČENÍM K ODMĚNÁM

Připravili jsme pro Vás  opět bonifikační program, kterým Vás chceme odměnit za úsilí a čas věnovaný cvičení.  Každou návštěvou fitness centra se budete přibližovat k dosažení met, které pro Vás znamenají získání odměn ve formě měření InBody, ošetření v zařízení Photon Therma Wave,  až po obdržení voucheru 450,- Kč na 90-ti minutovou masáž nebo dalších odměn dle Vašeho výběru po dosažení 30 bodů. Navíc budou úplně dokončené účastnické karty (30 vstupů)  zařazeny do slosování o boty Nike. Účastnické karty obdržíte na recepci. Pravidla programu zde…

02
Listopad
1. stránka z celkem 3123

PARTNEŘI :

 multisport
Spinning® – ochranná známka firmy Mad Dogg Athletics
jptfinance sladek   aerobic-cz 2GIS t4f
Možnost platby tickety či šeky:sodexho unisek benefity

rss rss rss
facebook