NA PŘÍKOPĚ

O projektu

DAILY FITNESS NA PŘÍKOPĚ

Představujeme Vám unikátní projekt DAILY FITNESS NA PŘÍKOPĚ. Jedná se o největší a nejmodernější fitness v centru Prahy, jehož provozovatelem je společnost FitnessClient. Ta uzavřela na začátku roku 2017 franšízovou smlouvu se společností SPORT PARK, která vlastní a provozuje síť fitness center OLGY ŠÍPKOVÉ. Jméno Olgy Šípkové v názvu naznačuje, že tváří této sítě je právě Olga Šípková, ikona českého fitness.

DAILY FITNESS NA PŘÍKOPĚ BUDE OTEVŘENO 16. října 2017!

 

PROSTORY

DAILY FITNESS NA PŘÍKOPĚ se nachází v budově, která je součástí Nového Kolowratského paláce. Vchod je z ulice Na Příkopě 17 naproti Hamleys. Jedná se samostatnou budovu ve vnitrobloku, kde ve třech patrech o celkové výměře cca 2.500 m2 najdete vše, co by mělo špičkové fitness centrum nabízet.

v 1NP se nachází:

• ZÓNY (AEROBNÍ, JÓGA, STREČINK) o rozloze 460 m2

○ 15x běžecký trenažér s LED displejem

6x Eliptický trenažér s LED displejem

○ 2x rotoped s LED displejem

○ 3x rotoped s opěrkou zad s LED displejem

○ 5x AirFit Bike – rotoped se zapojení vlastního těla pro Cross Gym

○ 5x schodový trenažér s LED displejem

• 2x ŠATNY – muži, ženy

• 2x MÍSTNOST PRO SOLÁRIA – vertikální a horizontální solária Mega Sun

• 2x MÍSTNOST PRO MASÁŽE – sportovně-rehabilitační, thajské TAWAN

vizualizace 1NP

 

v 1PP se nachází:

• POSILOVNA o rozloze 760 m2

○ nakládací stroje, kladkové stroje

○ velká zóna s jednoručními činkami a lavičkami

○ atletická běžecká dráha

○ cross gymová část pro kruhové rozvrhové cvičení

• 1x FITNESS BAR

vizualizace 1PP

 

v 2PP se nachází:

• AEROBNÍ SÁL

○ rozvrhová cvičení

• FUNKČNÍ SÁL

○ kruhové tréninky, TRX, Tabata, HiiT styly atd.

• SPINNINGOVÝ SÁL

○ 18x kolo Studio Bike 5

• ZÓNY PRO BOJOVÉ SPORTY

○ box, K1, MMA atd.

vizualizace 2PP

 

Všechna patra jsou propojena centrálním schodištěm. Díky němu a prosklenému stropu v 1NP bude ve všech třech patrech denní světlo, což je v třípodlažní budově velmi unikátní. V případě potřeby je možné využít v každém patře výtah.

Technické vybavení celého fitness centra bude na nejvyšší úrovni:

• telefonní signál, free wifi a GYM rádio ve všech částech

• 14x TV o velikosti uhlopříčky 123 cm

• 33x zvukový přijímač Audeon pro individuální poslech hudby či TV

• platební terminály pro bezhotovostní platby

 

STROJE

Veškeré stroje jsou od společnosti Star Trac, která patří ve světě fitness k top značkám. Složení všech strojů včetně nových technologií bylo navrženo po několika měsíčních konzultacích týmu odborníků tak, aby vyhovovalo požadavkům nejnáročnějších klientů a zároveň odráželo nejnovější trendy.

… více na www.startrac.cz

 

OSOBNÍ TRENÉŘI A INSTRUKTOŘI SKUPINOVÝCH LEKCÍ

Ve spolupráci s Vladimírem Valouchem, několikanásobným mistrem světa v aerobiku, který je sportovním ředitelem v síti fitness OLGY ŠÍPKOVÉ, budou vybráni ti nejlepší instruktoři skupinových lekcí a osobní trenéři s odpovídajícími licencemi. Chceme svým klientům garantovat kromě špičkového prostředí a vybavení také špičkový a maximálně profesionální instruktorsko-trenérský přístup.

… více na www.sipkova.cz/vlada-valouch/

 

SKUPINOVÉ LEKCE

V našich sálech a speciálních zónách se můžete těšit na tyto formy skupinových lekcí a cvičení:

• SPINNING

SPINNING + BŘIŠNÍ PEKÁČE, HIIT SPINNING atd.

• BODY & MIND

BOSU CARDIO, BOSU CORE, JÓGA, FLEXIBILITY, PILATES, POWER YOGA, YOGALATES, ZDRAVÁ ZÁDA atd.

• AEROBIC

STEP BODY, BODY AND SIX PACK, BODY STYLING, DANCE AEROBIC, EXPANDER FITNESS, FIT TTRÉNINK, PROBLÉMOVÉ PARTIE, STEP, TĚHULKY, TRIO BODY, ZUMBA ZUMBA A POSILOVÁNÍ, HIIT CARDIO, PUMP BODYWOROUT atd.

• FUNKČNÍ TRÉNINKY

CROSS GYM, FUNKČNÍ TRÉNINK, KRUHOVÝ TRÉNINK, TABATA TRAINING, TRX, HIIT

• BOJOVÉ A ÚPOLOVÉ SPORTY

BOX, K1, MMA atd.

 

DIAGNOSTIKA

K důležitým službám bude patřit i diagnostika prováděná na InBody. Jedná se o jeden z nejspolehlivějších přístrojů pro diagnostiku a analýzu složení lidského těla – tzv. analyzátor. Přístroj změří a poskytne výsledky všem ve věku od 6 do 99 let. Z diagnostiky se dozvíte, jaký máte poměr svalové a tukové hmoty, množství vody v těle atd. Po následné konzultaci s trenérem vám bude doporučeno, jakou aktivitu a jak často byste jí měli dělat, abyste dosáhli svých cílů. Trenér vám tak bude moci připravit kvalitní a účinný trénink. Veškerá měření se můžou ukládat, takže budete moci následně sledovat, jak se zlepšujete.

… více na www.inbody.cz

 

VITAL BOX

Zásadní součástí komplexního přístupu ke správnému a zdravému fungování organizmu je strava, a proto vám nabídne Vitalbox. Jedná se o krabičkovou stravu, díky které se budete cítit lépe a díky které budete moci na sobě pracovat tak, abyste dosáhli svých cílů. Ať již chcete zhubnout, nebo se udržet ve formě, nebo nabírat svalovou hmotu. Vitalbox má pro vás řešení ušité na míru, přičemž je kladen důraz na individuální přístup. Díky Vitalboxu nebudete muset trávit dlouhé hodiny v kuchyni či v supermarketu. Zároveň budete ušetřeni počítání svého příjmu bílkovin, sacharidů a tuků, neboť vám bude vše dávkováno v optimálním množství.

… více na www.vitalbox.cz

 

MASÁŽE

Ke cvičení patří i regenerace a tu se vám budeme snažit nabídnout formou masáží. Ve dvou oddělených místnostech, které se nacházející v 1NP v těsné blízkosti šaten, si budete moci vybrat mezi sportovně-rehabilitačními masážemi a thajskými masážemi. Sportovně-rehabilitační masáže poskytované špičkovým masérem-rehabiliťákem vám pomohou nejen se uvolnit ale i případně odstranit zdravotní problémy. Vedle toho vám ve spolupráci se společností Tawan nabídneme i thajské masáže, díky nímž můžete zrelaxovat nejen svoje tělo, ale i svoji mysl, což je základem tělesného a duševního zdraví.

… více na www.tawan.cz

 

SOLÁRIUM

V centru najdete dvě solária od společnosti megaSun. Vertikální solárium umožňuje opalování ve stoje. Výhodou je opálení na všech částech těla, například i v podpaží a ve spodní části zad, kde dochází v leže k výraznějšímu pocení, díky čemuž se tato část ne zcela dobře opálí. Kdo však dává přednost pohodlí opalování v leže, bude moci využít naše horizontální solárium.

… více na www.solaria-megasun.cz

 

MULTISPORT

V DAILY FITNESS NA PŘÍKOPĚ bude možné použít kartu MultiSport. U nás jí budete moci využít kromě časově neomezeného vstupu do posilovny také na lekce ve všech sálech, a to vždy jedenkrát za den.

… více na www.multisport.cz

 

CENÍK – FORMY POPLATKŮ

Všichni klienti si budou moci vybrat různé formy poplatků. Buďto jednorázové (tzv. jednotlivé vstupy), nebo několikanásobné (tzv. permanentky), nebo neomezené (tzv. členství). Každý si tak bude moci zvolit variantu, která bude vyhovovat jeho časovým a finančním možnostem.

 

 

 

PARTNEŘI :

facebook