OSOBNÍ PROFIL

Akce

8.4.2017 Litex aerobic show, Litomyšl

Litex aerobic show je jedna z největších akcí pro nadšence aerobiku a tance, která má již 13ti letou historii. Je tedy pro mne ctí stát mezi lektory této velmi oblíbené akce. Moc se těším na skvělou atmosféru, kterou vytváří vždy téměř 3 stovky účastníků. A už nyní mohu slíbit, že připravím taneční choreografii, která bude gradovat velkým finálem!

Plakat_A2_B.indd
08
Duben

23.4. 2017 Family Fitness Day, Metropole Zličín

Tak tento svátek pohybu a radosti mám opravdu velkou tradici!!

Těším se na všechny známé i neznámé opět na značkách ve Family Fitness na Zličíně:-)

http://www.sipkova.cz/family-fitness-day/

_LHS6674
23
Duben

26.-28.5. 2017 víkend v Sudoměřicích u Bechyně

Minulý rok jsme si užili krásný víkend plný cvičení i pohybu v přírodě v krásném Černínském zámečku u jihočeského města Bechyně. A tak jsme se rozhodli, že si z toho uděláme tradici:-). Program byl krásně pestrý počínaje ranní jógou ( v zahradě zámečku), přes dopolední cvičení v historickém sále z 18 století s výhledem na stoleté duby v Černínské oboře a cyklistický výlet po jihočeském kraji až po relaxační cvičení pod 200letým dubem. Tento víkend doporučuji od jednotlivců až po celé rodiny. Všichni si přijdou na své! Kromě již zmíněných aktivit je v okolí více možností, jak strávit sportovní víkend v partě stejně potrefených lidí:-)

Cena pro cvičící je 3 190 kč  a zahrnuje: 5 lekcí, plnou penzi, 2x nocleh.

Doprovod bez cvičení 2.290 kč, dítě 2.190 kč.

Rezervace probíhá jako vždy na adrese monika@golf-bechyne.cz

Panstvi Bechyne 2014
26
Květen

14.-16.7. Tělo a mysl víkend, Konopiště

V lednu jsme s Davidem Hufem uspořádali první víkend pod názvem Tělo a mysl. Velmi se vydařil, tak jsme hned naplánovali na léto další. Proč nespojit příjemné s užitečným! Čekají vás pohybové lekce od aerobiku, přes deepWork až po ranní jógu, doplněné společným zamyšlením s tématem jak zkvalitnit vlastní prožívání a neztrácet energii. Jistě, že můžete jako vždy neomezeně využívat vodní a relaxační procedury v části Wellness.

Těšíme se na vás!

IMG_7183
14
Červenec

11.-13.8. Taneční víkend, Konopiště

Tradiční víkend v resortu u Konopiště  je pro nás vždy oázou pohody, legrace, společné energie, cvičení, odpočinku a ještě najdeme i další důvody, proč se opět vidět:-) A jak jsem již napsala tradiční, čeká vás opět 6 lekcí tanečního aerobiku včetně jógy, neomezené koupání, relaxace ale hlavně společné naladění a dny plné smíchu… Moc se těším na “ staré“ i nové účastníky víkendu!!!

 

Cena 3 000 kč zahrnuje 2 noci, polopenzi, neomezený pobyt ve wellness a 6 lekcí.

img_2495[1]
11
Srpen

1.-8.10. 2017 zájezd k moři se cvičením, severozápadní Kréta

Podzim je u moře překrásný a protože jsme před rokem vynechali, je třeba vše napravit. A tak jsem díky zájmu o zájezd na prodloužení léta vybrala oblíbený ostrov Kréta, kde ještě na podzim převládá velmi příjemné teplo, moře je skvěle ohřáté za celé léto a nemusíme se prodírat davy lidí na krásné písčité pláži. Jako vždy si dopřejeme ranní protažení formou jógy a večerní dynamické cvičení ( aerobik, posilování, dance, deepWork..). Vítám dvojice i celé rodiny:-)

Podmínky jsou jako vždy stejné, aby jste se nemuseli opravdu o nic starat, takže program all inclusive.

Velmi výhodné jsou v tomto období do konce března ceny, jak pro dospělé cestující bez dětí nebo pro rodiny s dětmi.

Dospělý ve dvoulůžkovém pokoji : 16 592 Kč ( do 31.3. sleva z původní ceny 19 990 Kč)

1.dítě 2-14 let 499 Kč ( platí v doprovodu 2 dospělých osob)

2.dítě 2-5 let 9 990 Kč

2.díte 5-14 let 14 490 Kč

Slevy se nesčítají, tzn buď se čerpá sleva pro dospělé nebo pro děti. Pojištění 590 Kč a cena za týdenní cvičení je 500 Kč.

Veškeré informace k závazné rezervaci najdete v sekci “ Zájezdy k moři“.

Těším se na vás!!!

Mare monte beach
01
Říjen
facebook