OSOBNÍ PROFIL

Akce

24.2. 2018 cvičení pro všechny v ZŠ Loučná nad Desnou

Cvičení v Loučné má dlouholetou tradici a je to vždy téměř neopakovatelný zážitek. Lekce pro nadšence ze Šumperka a okolí v doprovodu živých bicí úžasné Aničky Lukášové a  členů pěveckého sboru pod vedením skvělého ředitele této jedinečné školy Petra Lukáše. je pro mne vždy obrovskou odměnou. Velmi se těším!!!!

24
Únor

9.-11.3. sportovně relaxační pobyt v golfovém resortu Konopiště

Celé dva dny aktivního odpočinku, legrace a uvolnění je náplní této již naprosto pravidelné akce. Program je jako vždy: ranní joga, bohatá snídaně, polední cvičení, odpolední koupání a relaxování v místním wellness, odpolední cvičení nebo venkovní program podle počasí a večerní posezení u vínka  a výborné večeře. Myslím, že se nám to nikdy nezevšední! Pro zájemce- olga@sipkova.cz.

 

09
Březen

17.3. 2018 cvičení v Těmicích u Kyjova

Nová akce, nová setkání… Už nyní se těším na další nové tváře, nadšené pro společné cvičení!

17
Březen

24.3. 2018 cvičení pro všechny ve Smiřicích

Všechna města navštěvuji moc ráda, ale pravda je, že Smiřice jsou mému srdci velmi blízké. Strávila jsem v tomto malebném městečku u Hradce Králové dětství v rodném domě mého tatínka. A tak jsem byla velmi potěšena, když mne před několika lety oslovila hlavní organizátorka tohoto cvičení Mirka Kocmannová, abych pravidelně každé jaro udělala svou zastávku i ve Smiřicích. Takže se opět a velmi ráda vracím a můžeme se všichni těšit na společný aerobik, deepWork a závěrečnou jógu :-)

24
Březen

7.4. 2018 cvičení v Počátkách u Pelhřimova

Rok se sešel s rokem a já si to opět s velkou radostí zamířím na Vysočinu. Těším se na všechny pravidelné i nové cvičící!

07
Duben

13.-15.4. 2018 Sportovně relaxační víkend v golfovém resortu Konopiště

Víkend, kde si nejen pořádně zacvičíte, zasmějete se a odpočinete je tady i v dubnu pro vás! Opět prostřídáme styly od protahovacích, přes posilovací až po taneční a společně budeme sdílet chvíle plné radosti:-)

Přihlášení a další informace na olga@sipkova.cz.

13
Duben

21.4. 2018 Fit day aneb oslava 20 let Fitcaffé Honzy Jaroše

Je mi ctí, že mohu společně s Honzou zacvičit pro příznivce jeho sportovního klubu, který v tomto roce slaví 20 let. Klobouk dolů Honzo!

IMG_8819
21
Duben

22.4. 2018 Opava

Velmi ráda jsem přijala pozvání dlouholeté skvělé cvičitelky a organizátorky roztančit její sportovní klub s názvem SPORT PERFEKT! Společně rozjedeme úžasný dance a step aerobik:-) Moc se těším na jarní den v Opavě!

22
Duben

16.-23.6. 2018 zájezd se cvičením na Sicílii

Na letošní červen jsem naplánovala s CK Firo tour zájezd na Sicílii. Tam jsme byly naposledy před 10ti lety… Vybrala jsem krásný rezort s nízkými budovami u piniového háje a krásné písčité pláže. Jako vždy cestujeme na 7 nocí, letecky, all inclusive. V této chvíli je aktuální cena po slevě 23%  23 092 kč. Celý týden máme tranní probouzení jógou, odpočívání u moře nebo krásné výlety do okolí a večerní aerobik. V této chvíli jsou volné už jen 2 poslední pokoje!

large
16
Červen

11.9.-18.9. 2018 zájezd se cvičením Sardínie

Podzimní týden si můžeme užít na Sardínii! Opět jako vždy 7 nocí, all inclusive, 2 x denně cvičení, joga, tanec, posilko:-) Hotel se jmenuje Eden Vilagge Li Suari, což je malá „vesnička“ menších domečků v klidném prostředí. U destinace je krásná písčitá pláž a typicky průzračně modré sardinské moře.

Stále platí slevy až 19% z původní částky 26 990,-. Opět jsou jako každoročně velmi výhodné ceny pro děti: 1.dít+ 2-14 let 99,- a 2.dítě 2-14 let 16 090,- ( je to vžda v doprovodu 2 dospělých osob).

Další informace a rezervace na adrese alena.pilna@firotour.cz.

Moc se těším i na nové účastníky zájezdu:-)

large (1)
11
Září
facebook