OSOBNÍ PROFIL

Akce

14.-16.7. Tělo a mysl víkend, Konopiště

 

Akce zrušena!!!

V lednu jsme s Davidem Hufem uspořádali první víkend pod názvem Tělo a mysl. Velmi se vydařil, tak jsme hned naplánovali na léto další. Proč nespojit příjemné s užitečným! Čekají vás pohybové lekce od aerobiku, přes deepWork až po ranní jógu, doplněné společným zamyšlením s tématem jak zkvalitnit vlastní prožívání a neztrácet energii. Jistě, že můžete jako vždy neomezeně využívat vodní a relaxační procedury v části Wellness.

Těšíme se na vás!

IMG_7183
14
Červenec

11.-13.8. Taneční víkend, Konopiště

Tradiční víkend v resortu u Konopiště  je pro nás vždy oázou pohody, legrace, společné energie, cvičení, odpočinku a ještě najdeme i další důvody, proč se opět vidět:-) A jak jsem již napsala tradiční, čeká vás opět 6 lekcí tanečního aerobiku včetně jógy, neomezené koupání, relaxace ale hlavně společné naladění a dny plné smíchu… Moc se těším na “ staré“ i nové účastníky víkendu!!!

 

Cena 3 000 kč zahrnuje 2 noci, polopenzi, neomezený pobyt ve wellness a 6 lekcí.

img_2495[1]
11
Srpen

1.-8.10. 2017 zájezd k moři se cvičením, severozápadní Kréta

Podzim je u moře překrásný a protože jsme před rokem vynechali, je třeba vše napravit. A tak jsem díky zájmu o zájezd na prodloužení léta vybrala oblíbený ostrov Kréta, kde ještě na podzim převládá velmi příjemné teplo, moře je skvěle ohřáté za celé léto a nemusíme se prodírat davy lidí na krásné písčité pláži. Jako vždy si dopřejeme ranní protažení formou jógy a večerní dynamické cvičení ( aerobik, posilování, dance, deepWork..). Vítám dvojice i celé rodiny:-)

Podmínky jsou jako vždy stejné, aby jste se nemuseli opravdu o nic starat, takže program all inclusive.

Velmi výhodné jsou v tomto období do konce března ceny, jak pro dospělé cestující bez dětí nebo pro rodiny s dětmi.

Dospělý ve dvoulůžkovém pokoji : 16 592 Kč ( do 31.3. sleva z původní ceny 19 990 Kč)

1.dítě 2-14 let 499 Kč ( platí v doprovodu 2 dospělých osob)

2.dítě 2-5 let 9 990 Kč

2.díte 5-14 let 14 490 Kč

Slevy se nesčítají, tzn buď se čerpá sleva pro dospělé nebo pro děti. Pojištění 590 Kč a cena za týdenní cvičení je 500 Kč.

Veškeré informace k závazné rezervaci najdete v sekci “ Zájezdy k moři“.

Těším se na vás!!!

Mare monte beach
01
Říjen
facebook