OSOBNÍ PROFIL

Týdenní rozvrh

Úterý 18,00-19,30

Aerobik a formování těla
SKC – Ondřejov (www.obecondrejov.cz/skcentrum)
Lekce je vhodná pro mírně a středně pokročilé cvičence. Tato 90ti minutová jednotka má velmi široký a pestrý záběr . Začátek je věnován aerobiku na rozehřátí organismu. Po úvodním strečinku následuje nejdelší část formování těla a to s různými pomůckami: ručníky, činky, stepy, overbally,posilování s vlastním tělem… tato část nezapomíná na žádnou svalovou skupinu na našem těle!
Půlhodinový závěr má velký úkol: důsledně protáhnout celé tělo. Vychází z power yógy a všichni se velmi intenzivně těší na závěrečnou polohu mrtvoly :O).

Čtvrtek 18,00-19,30

Aerobik mix
SKC – Ondřejov (www.obecondrejov.cz/skcentrum)
Lekce pro středně pokročilé cvičence. Taneční cvičení při doprovodu známých písniček je zábavou snad pro každou ženu ( i vy muži jste vítáni ;o) . Navíc jak se říká zabijete 2 i více much jednou ranou: zábava, zdraví, kondička, parta lidí naladěná na stejnou notu.. Taneční sestavy se naučíte bez problémů díky promyšlené metodice a vždy si můžete vybrat od lehčí verze po nejtěžší. Jednotlivé kroky a celé vazby důsledně procvičujeme až po úplném zvládnutí se učíme nové. Protože má lekce celých 90 minut(!), můžeme se ještě půlhodinu věnovat zpevnění břišních svalů a poctivému protažení. Je to skvělé odreagování, kdy se skutečně ocitnete plně v ději společného cvičení a starosti necháte daleko za sebou…

facebook