Fitness Club Olgy Šípkové
O společnosti

Společnost Sport Park a.s.

Firma SPORT PARK a.s. vznikla dne 28.3.2001 zápisem do Obchodního rejstříku – obchodní rejstřík vedený Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 7158. Společnost má sídlo v ulici U 1.baterie 29/1697 v Praze 6 (IČO:26443261; DIČ: CZ26443261). Bližší informace zde…

Hlavní náplní činnosti firmy je  specializovaný maloobchod, provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a zařízení sloužících regeneraci a re-kondici, hostinská činnost a provozování solárií, poskytování služeb pro rodinu a domácnost a poskytování tělovýchovných a sportovních služeb v oblasti fitness a aerobních cvičení. Nově firma doplnila živnostenský list pro podnikání v oblasti masérských, rekondičních a regeneračních služeb.
Naše společnost bude zaregistrovaná dle zákona o EET v systému EET od března 2018.

 

Firma SPORT PARK a.s., provozuje 2 fitness centra a to:

- od roku 2005 v Kongresové centru  Praha s názvem Daily Fitness Olga Šípková – Vyšehrad, kde firma provozuje  posilovnu , spinning, různé druhy aerobních cvičení,  TRX a funkční trénink, služby osobních trenérů , saunu, páru, fitness bar, dodavatelsky také kosmetické, masérské  a kadeřnické služby, služby iridologie a služby kryolipolýzy .

- od roku 2006 v nákupním centru Metropole Zličín s názvem Daily Fitness Olga Šípková – Zličín, kde firma provozuje posilovnu, spinning, různé druhy aerobních skupinových cvičení, cvičení  pro rodiče s dětmi, služby osobních sportovních trenérů, fitness bar, dětský koutek  pro hlídání dětí v průběhu cvičení rodičů, solária , klub pro děti Hopík. V roce 2010 byla rozšířena nabídka služeb o podtlakové chodící pásy VacuShape a diagnostické vyšetření na lékařském přístroji InBody.

- od  roku 2012 byla zprovozněna v dalších prostorech nákupního centra Metropole Zličín relaxační zóna s názvem Wellness & Fitness Olga Šípková, ve které jsou poskytovány služby saunového  světa ( finská sauna , biosauna , bylinková sauna, pára,  kneipkův chodník, zážitkové sprchy ) , asijské masáže- Planet Zen, dodavatelsky iridologie, manikura a v novém aerobním sále skupinová cvičení GRAVITY, TRX, kruhové tréningy, jóga, pilátes a další služby skupinového cvičení. Na počátku  roku  2013 byla rozšířena nabídka služeb o unikátní diagnostický přístroj Metatron Hunter a o přístroj Ulthera Lift na vyhlazování vrásek a Photon Therma wave k hubnutí.

- od roku 2013 otevřela první franšízovou pobočku s názvem Daily Fitness Olga Šípková v nákupním centru Krakov v Praze – Bohnicích. Je to první vlaštovka rozšiřování této fitness značky do dalších lokalit České republiky. Mezi aktivity této pobočky patří posilovna, HEAT program, různé druhy aerobních skupinových cvičení, cvičení  pro rodiče s dětmi, služby osobních sportovních trenérů, fitness bar, solária,Vacushape, skupinová cvičení TRX, FTS , kruhové treningy,jógu, pilátes a další služby skupinového cvičení. Vice o možnosti franšízingu zde..

-  V  roce 2015 byla franšízová smlouva s názvem Daily Fitness Olga Šípková v nákupním centru Krakov v Praze Bohnicích ukončena.

Podrobné informace o aktivitách provozoven lze nalézt  na internetových stránkách www.dailyfitness.cz.  Zároveň na těchto www stránkách je nabízena možnost rezervací na jednotlivé sportovní aktivity .


facebook