ZLIČÍN


DĚTSKÉ LEKCE A KURZY OD ZÁŘÍ

V novém školním roce můžete své děti přihlásit do nových PODZIMNÍCH DĚTSKÝCH KURZŮ ve Family Fitness Olgy Šípkové. Začínáme již 5.9. a to týdnem ukázkových lekcí, které můžete navštívit a vyzkoušet ZDARMA! Kurzy pak budou pokračovat od 12. září do 18. prosince. Rozvrh týdne ukázkových lekcí naleznete zde…

children gym yoga girl with pilates pink ball
16
Srpen

PEDIKÚRA SPARITUAL

Od 15. srpna otevírá naše kosmetické studio SILHOUETTE nově i pedikúru SPARITUAL. Objednávat se můžete již nyní na telefonním čísle 226 082 488. Ceník procedur naleznete zde.  

pedi
15
Srpen

NIKE KOLEKCE FAMILY FITNESS

Na recepci Family Fitness nyní můžete zakoupit poslední kousky z kolekce Olgy Šípkové a Vládi Valoucha od NIKE s 30% slevou. Tak neváhejte a přijďte si je vyzkoušet. Nebo navštivte náš eshop, kde na stránkách TOP4SPORT můžete nakoupit zboží od NIKE rovněž s 30% slevou.

NIKE KOLEKCE ov
15
Srpen

ULTHERA LIFT A SLIM FIT

Novinka našeho kosmetického studia – ULTHERA LIFT a SLIM LIFT je liftingové ošetření celého obličeje, očního okolí, podbradku a dalších částí. SLIM je prémiová liposukce, která zaručí cílené a bezpečné odstranění tuků bez chirurgického zákroku. Odkazy na více informací o službách naleznete zde…

Hifu ultra lift 8
09
Srpen

MASÁŽ PRO DVA

Celý srpen můžete od pátku do neděle využít přítomnosti dvou masérů Planet ZEN a objednat tak MASÁŽ PRO DVA. Pokud si vyberete proceduru z naší stálé nabídky, odměníme Vás 15.min reflexní masáží chodidel zdarma!

foot15min
04
Srpen

ATHLETIC TRAINING

Od 10.8. v 18:00 se můžete těšit na novou lekci ATHLETIC TRAINING s Jirkou Květoněm. Jedná se o komplexní sportovní příprava, vhodná nejen k zlepšení Vaší postavy, ale především k rozvoji kondice a odstranění pohybových stereotypů.

kveton 2016
03
Srpen

ZAČAL PRODEJ LETNÍHO ČLENSTVÍ

I přes léto se musí cvičit a udržovat se ve formě. Pro ty z vás, kteří nechtějí v létě lenošit nabízíme speciální LETNÍ ČLENSTVÍ, které začíná už od 900,- Kč. Více podrobností zde…

Letni_clenstvi_2015_nahled
12
Červenec

SÍLA JOGY

Přijďte se KAŽDÉ ÚTERÝ  VE 20:00 s PETREM BERKOU nadechnout, uvolnit, zpomalit a skamarádit se s tím největším přítelem Vašeho života. Dech, je s námi, když přijdeme na svět a ten poslední, kdo nás z něj vyprovází. Důraz na dech v kombinaci s jógovými pozicemi nám pomohou dostat tělo a ducha do rovnováhy, kterou tak často ztrácíme. Od základu až tam, kam budeme chtít! ZAČÍNÁME 12.7..

power-yoga-1
28
Červen

ROZVRH SKUPINOVÝCH LEKCÍ NA LÉTO

Během července a srpna jsme upravily rozvrh skupinových lekcí. Doufáme, že si z naší nabídky vyberete a budete nadále pracovat na své ideální postavě. Nový rozvrh platný od 4.7. zde…
V průběhu svátků 5.  a 6.7. budeme mít normálně otevřeno od 7:00 do 22:00 a všechny lekce v sálech pojedou dle platného rozvrhu.

Athletic girl
21
Červen

LÉTO V SAUNOVÉM SVĚTĚ

Využijte naší skvělé letní nabídky na 6 vstupů do Saunového Světa za akčních 999,- Kč. Platnost vstupů je celé léto až do 15.9.2016.

sauna leto 216
16
Červen
1. stránka z celkem 212

PARTNEŘI :

 multisport
Spinning® – ochranná známka firmy Mad Dogg Athletics
jptfinance   sladek Logo-Citiclubaerobic-cz 2GIS t4f
Možnost platby tickety či šeky:sodexho unisek benefity

rss rss rss
facebook