ZLIČÍN


FAMILY FITNESS DAY

Konečně jsme dali dohromady termín největší zábavné sportovní akce FAMILY FITNESS DAY. V neděli 23.4. od 10:00 se můžete těšit na 9 různých lekcí s našimi nejlepšími instruktory a trenéry. Rezervace a celý program najdete zde…. POZOR POČET MÍST JE OMEZENÝ.

 

_LHS6674
21
Březen

HUBNĚTE EFEKTIVNĚ NA NAŠICH SKUPINOVÝCH LEKCÍCH

Zatočte efektivně s přebytečnými tuky! Změřili jsme pro Vás, že na našich lekcích Body stylingu, Expander fitness a Problémových partií spálíte prokazatelně 800 kcal!!! Na stejné množství je třeba uběhnout 8-10 km. Zveme Vás tímto na naše skupinové lekce, ze kterých si určitě vyberete. Teď už tedy žádné výmluvy a pojďte hubnout pod vedením našich nejlepších profesionálních instruktorů. Rozvrh skupinových lekcí zde…

golf_cz_800kcal_300x300px
20
Březen

TROJBOJ FAMILY FITNESS

Legendární akce TROJBOJ FAMIL Y FITNESS je tady!!! Je určena pro všechny, kteří mají rádi výzvy a chtějí si dokázat, že jsou v kondici. V sobotu 22.4. od 10:30 nás bude čekat trénink TRX, SPINNING A BĚH. Rezervace na recepci Family Fitness nebo na mz.rezervace@sipkova.cz. Více podrobností o ceně a rezervaci zde….

trojboj
20
Březen

NOVÉ ČLENSTVÍ GYM

Leden je měsícem nových startů a splněných předsevzetí. Tak ho přivítejte naším exklusivním novým členstvím GYM! Umožní Vám neomezenou návštěvu naší posilovny za ty nejvýhodnější ceny! Již od 542Kč měsíčně. Informujte se na recepci fitness.

14
Březen

NOVÁ LEKCE PROBLÉMOVÉ PARTIE

Od 27.3. se můžete těšit každé pondělí na lekci PROBLÉMOVÉ PARTIE s Lenkou Karonisovou. Pod jejím vedením vyladíte vaše tělo do nádherné formy.

prezentace
14
Březen

VÝSLEDKY 4. ETAPY

Jsme v cíli 4. etapy. Vítězkou se stala Dana Vyskočilová. Na druhém místě dojel Nikolay Starikov a třetí Ilona Sedláčková. Závod se nám tak začíná hezky dramatizovat a vůbec není jasné kdo bude celkovým vítězem. Že by rozhodla 5. etapa, která je bodovaná dvojnásobně nebo venkovní závod, který je naplánovaný na 27.5? Na to si ještě musíme počkat. Výsledky 4. etapy zde…

DSC_0279
13
Březen

NOVÁ LEKTORKA SPINNINGU A PRÉMIE TOUR DE SPINNING

Od 21.3. si přijďte zajezdit spinning každé úterý od 9:00 na novou instruktorku Nikolu Kloudovou. Tato lekce bude zároveň PRÉMIOVÁ pro Tour de Spinning a je součástí 5 etapy, která je za dvojnásobek bodů.

IMG_3397
09
Březen

SOBOTNÍ TRX A KRUHOVÝ TRÉNINK

V sobotu 11.3. se můžete těšit na trénink TRX + KRUHOVÝ TRÉNINK s Xénií Pawlowskou  od 18:00. Nemusíte tak čekat na týden, ale už si pořádně máknout v sobotu.

EM4C8150
07
Březen

BONUSOVÉ METY – ODMĚNÍME VÁS ZA VAŠI PRAVIDELNOST

Od 1. března 2017 se můžete znovu zapojit do akce „BONUSOVÉ METY“. Jedná se o bonifikační program, ve kterém dosažením určitého počtu met získáváte skvělé odměny. Plně dokončené účastnické kartičky navíc jdou do slosování o boty NIKE. Karty obdržíte na recepci. Více info >zde< nebo na recepci Fitness.


olca bonus met
02
Březen

SAUNOVÉ CEREMONIÁLY POKRAČUJÍ

I pro březnové středy a neděle jsme pro Vás připravili Saunové ceremoniály v našem Saunovém světě. Tak si je určitě nenechte ujít. Rozpis únorových ceremoniálů naleznete zde…

28
Únor
1. stránka z celkem 212

PARTNEŘI :

 multisport
Spinning® – ochranná známka firmy Mad Dogg Athletics
jptfinance   sladek aerobic-cz 2GIS t4f
Možnost platby tickety či šeky:sodexho unisek benefity

rss rss rss
facebook