ZLIČÍN


ZAČAL PRODEJ LETNÍHO ČLENSTVÍ

I přes léto se musí cvičit a udržovat se ve formě. Pro ty z vás, kteří nechtějí v létě lenošit nabízíme speciální LETNÍ ČLENSTVÍ, které začíná už od 900,- Kč. Více podrobností zde…

Letni_clenstvi_2015_nahled
12
Červenec

CESTA K IDEÁLU – VÝSLEDKY

Skončila letní akce CESTA K IDEÁLU. Tentokrát měli účastníci splnit 15 vytrvalostních a 15 silových aktivit. Celkem se zúčastnilo 60 účastníků a  do cíle dorazilo 21 úspěšných. Těchto 21 mělo týden na to se změřit na přístroji InBody, abychom zjistili, kdo zaznamenal největší změny. Tou nejlepší se stala Martina Šímová, která shodila 2,2 kg. Důležité je, že se jí podařilo nabrat 1 kg svalů a shodit 3,9 kg tuků. Dostává, tak od nás zcela nové boty od Nike. Celkově můžeme být na vás hrdí, protože se vám podařilo nabrat 1,2 kg svalů a shodit 16.1 kg tuků. Z 21 úspěšných jsme vylosovali 3, kteří od nás dostanou tričko a lahvičku na pití od Nike. Radovat se může Ilona Vaizová, Adéla Rathová a Lenka Čápová. Od 1. října plánujeme další pokračování s dalším vylepšením, tak se nezapomeňte zapojit i vy ostatní.

mz_vzhuru_A4_web
29
Červen

SÍLA JOGY

Přijďte se KAŽDÉ ÚTERÝ  VE 20:00 s PETREM BERKOU nadechnout, uvolnit, zpomalit a skamarádit se s tím největším přítelem Vašeho života. Dech, je s námi, když přijdeme na svět a ten poslední, kdo nás z něj vyprovází. Důraz na dech v kombinaci s jógovými pozicemi nám pomohou dostat tělo a ducha do rovnováhy, kterou tak často ztrácíme. Od základu až tam, kam budeme chtít! ZAČÍNÁME 12.7..

power-yoga-1
28
Červen

ROZVRH SKUPINOVÝCH LEKCÍ NA LÉTO

Během července a srpna jsme upravily rozvrh skupinových lekcí. Doufáme, že si z naší nabídky vyberete a budete nadále pracovat na své ideální postavě. Nový rozvrh platný od 4.7. zde…
V průběhu svátků 5.  a 6.7. budeme mít normálně otevřeno od 7:00 do 22:00 a všechny lekce v sálech pojedou dle platného rozvrhu.

Athletic girl
21
Červen

KONEC CESTY K IDEÁLU SE BLÍŽÍ

15.6. skončila naše akce CESTA K IDEÁLNÍ POSTAVĚ. Celkem dokončilo 15 vytrvalostních a 15 silových aktivit celkem 21 lidí. Z těchto 21 lidí vylosujeme 3, kteří od nás dostanou tričko a lahvičku. Do středy 22.6. by se všichni měli stihnout přeměřit, abychom určily konečného vítěze, který od nás dostane zbrusu nové boty Nike.

mz_vzhuru_A4_web
16
Červen

LÉTO V SAUNOVÉM SVĚTĚ

Využijte naší skvělé letní nabídky na 6 vstupů do Saunového Světa za akčních 999,- Kč. Platnost vstupů je celé léto až do 15.9.2016.

sauna leto 216
16
Červen

#INSTAGRAM SOUTĚŽ

Sdílejte na Instagramu fotky Vašich letních sportovních aktivit a vyhrajte ceny od NIKE! Ke každé fotce nezapomeňte přidat hastag #letoveffos 

Soutěžit můžete celý červen a červenec 2016! Vítězem se stane fotka s největším počtem „lajků“. Více o pravidlech zde…

obrazek
14
Červen

UZAVŘENÍ TOUR DE SPINNING

Bohužel je to tak, ale skončil nám další ročník Tour de Spinning. Poslední tečkou za celou akcí je předání cen vítězům. Putovní pohár se jmény vítězů jsem předali na Venkovním závodě v Jizerkám, ale na malé pohárky a certifikáty na obleční NIKE  jsme si museli počkat. Skláři si dali na čas, ale odvedli dobrou práci. Konečně tedy poháry najdou své majitele a to, vítězky Eriku Jirecovou a Ilonu Sedláčkovou a třetí v pořadí Renatu Randulovou. Vítězkám ceny osobně předáme. Všichni ostatní se mohou těšit na peněžité odměny, která vám během příštího týdne přistane na vašem kreditu. Přejeme teplé a slunečné dny a nezapomeňte na Spinning. 

IMG_5648
02
Červen

KRŮČEK DO PLAVEK

Hledáte další způsob, jak se připravit na léto? Přesně pro Vás jsme připravili balíček Krůček do plavek, který obsahuje 10x vstup na Vacu shape, 10x Photon therma wave + 2 diagnostiky inBody. Platnost balíčku je 3 měsíce od zakoupení. Zakoupíte na recepci nebo na eshopu za báječných 2690,- Kč. Více informací zde…

leták na krůček do plavek
01
Červen

VENKOVNÍ ZÁVOD NA HORSKÝCH KOLECH

V sobotu 28.5. se uskutečnil závod na horských kolech v Jizerských horách. Start a základní tábor jsme měli v Hájence v Josefově Dole, ideální nástup na hřebeny Jizerek. Mezi ženami zvítězila Jana Podaná a mezi muži Jirka Pfeifer. Daleko víc než o pořadí šlo především o to si společně zasportovat a hlavně si užít společnost skvělých lidí z Health and Fitness a Family Fitness. Doufáme, že se s Vámi ostatními potkáme na našich dalších akcích. První fotky z akce zde….

IMG_9569
30
Květen

PARTNEŘI :

 multisport
Spinning® – ochranná známka firmy Mad Dogg Athletics
jptfinance   sladek Logo-Citiclubaerobic-cz 2GIS t4f
Možnost platby tickety či šeky:sodexho unisek benefity

rss rss rss
facebook