ZLIČÍN


Velký Vánoční TŘESK cen začíná.

Využijte k nákupu permanentky, členství a ostatní služby  se slevou více jak 50% k nám do fitness centra. Obdarujte sebe a své blízké.
Těšíme se na Vás

05
Prosinec

Mikulášská besídka rodičů s dětmi

V pondělí 5.12. se bude v rámci lekcí Rodičů s dětmi konat speciální Mikulášská besídka. Tak k nám určitě se svými dětmi dorazte, začínáme už v 10 hodin dopoledne! Těšíme se na Vás!

30
Listopad

Čokoládový balíček ke členství

Ve spolupráci s prestižní společností Pražská čokoláda jsme pro 100 z Vás přichystali nevšední zážitek v podobě čokoládového balíčku té nejlahodnější čokolády.
Každého, kdo u nás v některém z našich Fitness center podepíše roční nebo půl roční členství s jednorázovou splátkou obdarujeme tímto krásným dárečkem.
Nabídka je omezená, a trvá pouze do vyčerpání zásob, proto neváhejte a staňte se do konce roku 2016 naším členem.

Podrobné info zde…

Aktuální nabídka členství zde…

 

 

24
Listopad

WORKSHOP KETTLEBELL LEVEL 1

Rádi byste začali cvičit s kettlebell, které máme nově v  našem centru a nevíte jak na to? Připravili jsme si pro vás workshop, který se bude konat v neděli 11. prosince 2016. Workshopem vás bude provázet osobní trenér Jiří Květoň. Více podrobností a rezervace zde…

jirka kettlbell
23
Listopad

CHCEŠ PRACOVAT VE FAMILY FITNESS?

Na recepci Family Fitness přijmeme novou posilu do našeho teamu na pozici recepční/ho. Požadujeme kladný vztah ke sportu, znalost PC a příjemné vystupování. Nabízíme práci v kolektivu mladých lidí v příjemném prostředí našeho Fitness. Vaše životopisy zasílejte na email andrea.truneckova@sipkova.cz.

DSC_0495
22
Listopad

VÁNOČNÍ RADOVÁNKY

Poslední akce roku je tady. Tradiční VÁNOČNÍ RADOVÁNKY jsou tady. V sobotu 17.12. si můžete užít dopoledne ve společnosti Olgy Šípkové, Aničky Matěnové a Vládi Valoucha. Můžete cvičit všechny lekce nebo jen jednu. Vstup je je zdarma, ale podmínkou je přinést ochutnat cukroví nebo jinou dobrotu, mohou být i tekuté zákusky nebo sektík. Budeme cvičit a dobře se bavit. Celý program zde…

oli a ja, strih
21
Listopad

FAMILY FITNESS DAY

Děkujeme všem, kteří si s námi zacvičili na Family Fitness Day. Moc děkujeme za skvělou atmosféru a už se těšíme na další na jaře. Aby nebylo čekání, tak dlouhé připravili jsme pro Vás tradiční VÁNOČNÍ RADOVÁNKY v sobotu 17.12.. Fotky z Family Fitness Day najdete na naše FB. Fotky zde…

IMG_0420
21
Listopad

PARKOVÁNÍ VE FAMILY FITNESS

Rádi bychom Vám připomněli, že díky tom, že chodíte cvičit do našeho fitka, můžete parkovat u Metropole až 5 hodin. O prodloužení parkovacího kupónu se přihlašte na recepci. Nemusíte tak mít strach, že dobu parkování přesáhnete. Budeme rovněž  velmi rádi, pokud k nám přijedete raději o trochu dříve před svojí pravidelnou lekcí nebo tréninkem, aby jste si následně v klidu vychutnali své cvičení.

happy-fitness
16
Listopad

PODZIMNÍ NABÍDKA ČLENSTVÍ A PERMANENTEK

Do konce roku jsme pro Vás připravili aktuální nabídku členství a permanentek také dalších služeb našeho fit centra.

nike_OSaVV
07
Listopad

VÁNOČNÍ OČISTNÁ MASÁŽ

Pro předvánoční období jsme pro Vás připravili Vánoční očistnou masáž, která snižuje projevy stresu, redukuje následky nezdravého životního stylu. Působí pozitivně na psychiku a napomáhá k načerpání vnitřní síly a obnovení rovnováhy mysli i těla. Vyzkoušejte právě dnes 45 minut za jedinečnou cenu 695 Kč.

zenVANOCE
07
Listopad
1. stránka z celkem 212

PARTNEŘI :

 multisport
Spinning® – ochranná známka firmy Mad Dogg Athletics
jptfinance   sladek aerobic-cz 2GIS t4f
Možnost platby tickety či šeky:sodexho unisek benefity

rss rss rss
facebook