ZLIČÍN


MAPA CYKLOVÝLETU

Ještě jste se nerozhodli zda s námi vyrazíte v sobotu 27-5. na CYKLOVÝLET na Karlštejn? Připravili jsme pro Vás nádhernou trasu, kterou si můžete prohlédnout zde…. Zpátky z Karlštejnu můžete jet i vlakem na Smíchovské nádraží a odtud zpátky metrem na Zličín. Meeting pointy upřesníme po nadcházejícím víkendu. Pokud pojedete, přihlašte se prosím na recepci.

CYKLO VÝLET (1)
19
Květen

AUKCE BĚHÁTEK

Vážení klienti, v září 2017 proběhne postupná přestavba posilovny, z které vyplývá výměna běhátek Technogym. Touto cestou Vás informujeme, že si i Vy můžete  tyto běhátka v aukci odkoupit od nás k privátním účelům. Podmínky aukce zde...

IMG_6220
18
Květen

NOVÉ ČTVRTEČNÍ LEKCE

Od příštího týdne dochází ke změnám ve čtvrtečním rozvrhu. Od 17:00 se připravte na Problémové partie s Nikolou Rozehnalovou, od 18:00 na Body styling s Veronikou Kloubkovou a od 19:00 na Power yogu s Kamilou Kymličkovou.

happy-fitness
17
Květen

CYKLO VÝLET S FAMILY FITNESS

Rozhodli jsme se pro Vás uspořádat společnou akci na kolech v podobě CYKLO VÝLETU. 27.5. se s námi můžete projet od Zličína směrem na Karlštejn kolem řeky Berounky. Předpokládaný odjezd od Metropole Zličín bude kolem 10:00 a návrat bude na stejné místo. V průběhu trasy navštívíme několik meeting pointů, kde se můžete přidat pokud nebudete chtít začínat od Metropole Zličín. Zakončení celé akce bude večer v restauraci Kolkovna ve Stodůlkách. Kdo bude chtít může si kola nechat ve fitku a pokračovat do restaurace metrem. Pokud se s námi chcete projet, stačí jen se přihlásit na email mz.rezervace@sipkova.cz nebo se nahlásit na recepci.

12
Květen

SAUNOVÉ CEREMONIÁLY POKRAČUJÍ

I v květnu se můžete těšit na pravidelné středy se Saunovými ceremoniály :-) ! Začínáme každou květnovou středu v 17:30! Pro další mimořádné květnové termíny sledujte náš facebook a www.sipkova.cz

ceremonialy_duben
02
Květen

KRUHOVÝ TRÉNINK

Chcete si pořádně máknout a udělat něco pro zlepšení své kondice? Přijďte každé pondělí od 17:00 na KRUHOVÝ TRÉNINK k Honzovi Turkovi a zažijete skutečný trénink.

7P2A8680
28
Duben

BODYSTYLING S VERONIKOU

Od čtvrtka 4.5. si můžete parádně zaposilovat vždy v 19:00 na lekci Body stylingu s Veronikou Kloubkovou.

portret
28
Duben

FOTKY Z FAMILY FITNESS DAY

V neděli 23.4. se uskutečnila další vydařená akce Family Fitness Day. Děkujeme všem účastníkům a těšíme se na další společné akce. Fotky z akce zde….

IMG_1912
25
Duben

NOVÉ ČLENSTVÍ GYM

Leden je měsícem nových startů a splněných předsevzetí. Tak ho přivítejte naším exklusivním novým členstvím GYM! Umožní Vám neomezenou návštěvu naší posilovny za ty nejvýhodnější ceny! Již od 542Kč měsíčně. Informujte se na recepci fitness.

24
Duben

HUBNĚTE EFEKTIVNĚ NA NAŠICH SKUPINOVÝCH LEKCÍCH

Zatočte efektivně s přebytečnými tuky! Změřili jsme pro Vás, že na našich lekcích Body stylingu, Expander fitness a Problémových partií spálíte prokazatelně 800 kcal!!! Na stejné množství je třeba uběhnout 8-10 km. Zveme Vás tímto na naše skupinové lekce, ze kterých si určitě vyberete. Teď už tedy žádné výmluvy a pojďte hubnout pod vedením našich nejlepších profesionálních instruktorů. Rozvrh skupinových lekcí zde…

golf_cz_800kcal_300x300px
20
Březen
1. stránka z celkem 212

PARTNEŘI :

 multisport
Spinning® – ochranná známka firmy Mad Dogg Athletics
jptfinance   sladek aerobic-cz 2GIS t4f
Možnost platby tickety či šeky:sodexho unisek benefity

facebook