ZLIČÍN


FOTKY Z FAMILY FITNESS DAY

V neděli 23.4. se uskutečnila další vydařená akce Family Fitness Day. Děkujeme všem účastníkům a těšíme se na další společné akce. Fotky z akce zde….

IMG_1912
25
Duben

NOVÉ ČLENSTVÍ GYM

Leden je měsícem nových startů a splněných předsevzetí. Tak ho přivítejte naším exklusivním novým členstvím GYM! Umožní Vám neomezenou návštěvu naší posilovny za ty nejvýhodnější ceny! Již od 542Kč měsíčně. Informujte se na recepci fitness.

24
Duben

STEP BODY

Od čtvrtka 20.4. se můžete těšit na zcela novou hodinu STEP BODY s Katkou Škardovou od 18:00. Jedná se o jedinečné posilování a kardio trénink. Step se používá, jak na různé výpady, dřepy, ale také jako pomůcka při posilování horní poloviny těla a především břicha.

škardova
14
Duben

VE STŘEDU NOVĚ PROBLÉMOVÉ PARTIE S NIKOLOU ROZEHNALOVOU

Máme pro všechny dobrou zprávu. Od středy 19.4. se nám na svoji pravidelnou středeční lekci Problémové partie od 16:45 vrací Nikola Rozehnalová. Porodila krásného chlapečka a už se na cvičení s vámi moc těší.

capro 1
13
Duben

ÚTERNÍ KLASICKÁ JÓGA

Od 18.4. jsme zařadili místo Čakrové jógy každé úterý od 9:00 KLASICKOU JÓGU, pod vedením Blanky Janíčkové. Délka lekce se zkracuje na 60 minut a cena je stejná jako u ostatních skupinových lekcí. Připravte své tělo a duši na náročný den.

IMG_3568
13
Duben

Lekce rodičů s dětmi s novou lektorkou

Nenechte si ujít lekci Rodičů s dětmi (1-4 roky) od středy s novou lektorkou Markétou Řezáčovou! Nyní každou středu od 10 hodin se na Vás a na Vaše nejmenší těšíme u nás ve Family Fitness! 

10
Duben

VÝSLEDKY 5. ETAPY

31.3. skončila poslední 5. etapa Tour de Spinning. Byla ohodnocena 2- násobným počtem bodů. Na prvním místě dojela Ilona Sedláčková, na druhém Nikolay Starikov a na třetím Erika Jirecová. Výsledky  5 . etapy zde...Všem gratulujme a jsme rádi, že jste to s námi dotáhli až do 5. etapy. Tím skončila je jedna část, která určí vítěze Tour de Spinnning. Poslední tečkou je VENKOVNÍ ZÁVOD 27.5., který se také započítává do konečných výsledků TDS. Prosím všechny, aby se předběžně přihlásili na vladimir.valouch@sipkova.cz.. Závod je určen pro všechny milovníky sportu a dobré zábavy a není určen jen účastníky TDS.

IMG_9599
03
Duben

NOVINKA JAK HROM – V SOBOTU A V NEDĚLI OTEVŘENO UŽ OD 7:00

OD 1.4. OTEVŘENO KAŽDOU SOBOTU A NEDĚLI OD 7:00
a pozor není to Apríl :-) ))

29
Březen

SAUNOVÉ CEREMONIÁLY POKRAČUJÍ

I v dubnu se můžete těšit na Vaše oblíbené Saunové ceremoniály s Michalem a Eliškou. Termíny a časy jednotlivých ceremoniálů najdete v rozpise. POZOR! Tento týden se ceremoniály z důvodů Saunafestu – Mistrovství světa v saunových ceremoniálech nekonají.

28
Březen

JARNÍ DĚTSKÉ KURZY

Od 3. dubna startují naše JARNÍ DĚTSKÉ KURZY ve Family Fitness. Jarní dětské kurzy můžete navštívit od dubna do června 2017. Seznam a ceny kurzů naleznete zde… . Více info o kurzech a dětských permanentkách na recepci Family Fitness.

28
Březen
1. stránka z celkem 212

PARTNEŘI :

 multisport
Spinning® – ochranná známka firmy Mad Dogg Athletics
jptfinance   sladek aerobic-cz 2GIS t4f
Možnost platby tickety či šeky:sodexho unisek benefity

rss rss rss
facebook