ZLIČÍN


ZRUŠENÍ DĚTSKÉ JOGY A TANEČKŮ V NEDĚLI

Ze stálých zdravotních důvodů lektorky Jiřinky rušíme dětské nedělní kurzy Moderních tanečků a Dětské Jógy. Věříme, že se Jiřinka brzy uzdraví a oblíbené dětské lekce od ledna znovu odstartujeme!

children gym yoga girl with pilates pink ball
29
Září

NOVÁ SKVĚLÁ LEKTORKA HIT4FIT

Od října můžete zažít parádní lekci HIT4FIT každou středu od 19:00 s novou lektorkou Lucií Nagyovou. Přijďte si pořádně máknout a zároveň se odreagovat při bouchnutí nebo kopnutí do totemu.

foto1
29
Září

ROZŠIŘUJEME PRAVIDELNÉ TRÉNINK DĚTSKÉHO JUDA

Rozšířili jsme pravidelné tréninky JUDA o jednu lekci. Nyní máme JUDO ve čtvrtek od 14:15 – 15:00(BABY judo 3-5let), od 15:15 – 16:00 (BABY judo 3-5let) a od 16:00 – 17:00  (od 6ti let).

 

banner-why-judo
29
Září

CESTA K IDEÁLNÍ POSTAVĚ

Právě startujeme další ročník naší oblíbené akce CESTA K IDEÁLNÍ POSTAVĚ. Můžete se s námi dostat ke své ideální postavě v období od 1.10. do 15.12.. Za tuto dobu musíte zvládnout 13 silových a 13 vytrvalostních aktivit. Na začátku a na konci Vás změříme na přístroji in Body a zjistíme, jak jste se zlepšili. Že to stojí za to, nám ukazují výsledky s ročníků minulých, kdy se podařilo shodit dohromady všem účastníkům 15,4 kg tuků a přibrat 1,6 kg svalů. Připojte se k nám a uvidíte, že to jde. Tento rok jsme zařadili do hodnocení  i dvě sportovní disciplíny, abyste viděli, kam jste se posunuli i v oblasti kondice. Registrace je zcela zdarma a začíná již 24.9. 2016. Ti nejlepší od nás dostanou ceny o Nike a výherce zcela nové sportovní botičky od Nike. Více podrobností zde….

mz_vzhuru_A4_web
21
Září

NOVÉ LEKCE ČAKROVÉ JOGY A POWER YOGY

Od 30.9. se můžete těšit na nové lekce stylu Body and Mind. V pátek od 10:00 si zacvičíte a zrelaxujete tělo a mysl při Čakrové józe s Renatou Novákovou a v neděli od 9:30 se protáhnete při lekci Power yoga s Kamilou Kymličkovou.

power-yoga-1
20
Září

AKCE FAMILY FITNESS

Na podzim jsme pro Vás připravili řadu akcí, na kterých nesmíte chybět. 22.10.  se můžete těšit na klasický TROJBOJ, kdy si můžete máknout na tréninku   TRX, Spinningu a závěrečném běhu.19.11.se připravte na velkou akci FAMILY FITNESS DAY, kdy cvičíme ve všech sálech s našimi nejlepšími instruktory a  17.12. si můžete vyzkoušet BIATLON GRAVITY, jedinečné spojení GRAVITY a střelby:-))). Už nyní si raději zapište akce do diáře, abyste o něco nepřišli.

IMG_7667
16
Září

NOVÉ LEKCE BODYSTYLINGU

V září narazíte v našem rozvrhu na nové oblíbené lekce Body stylingu. V středu v 9:30 můžete posilovat svoje svaly s Martinou Kozákovou, která se vrátila po porodu ke cvičení a v pátek s Markétou Řezáčovou od 16:00.

body styling září
13
Září

PODZIMNÍ NABÍDKA ČLENSTVÍ A PERMANENTEK

Začněte podzimní aktivity s naší novou nabídkou členství a permanentek. Nová nabídka zde…

nike_OSaVV
09
Září

SVATBA NAŠÍ ŽANETY

V našem rozvrhu skupinových lekcí se objevilo nové jméno Žaneta Zapletalová. Nejedná se o novou lektorku, ale o Žanetu Valentovou, která se vdala a změnila si příjmení. Na Žanetu si můžete zacvičit každé úterý od 17:00 na BOSU a od 18:00 Pilates a ve čtvrtek od 9:00 Pilates.

svatební žaneta
09
Září

ATHLETIC TRAINING

Každou středu od 18:00 si můžete dát do těla a zlepšit svoji kondici na tréninku ATHLETIC TRAINING s Jirkou Květoňem.

kveton 2016
08
Září
1. stránka z celkem 212

PARTNEŘI :

 multisport
Spinning® – ochranná známka firmy Mad Dogg Athletics
jptfinance   sladek Logo-Citiclubaerobic-cz 2GIS t4f
Možnost platby tickety či šeky:sodexho unisek benefity

rss rss rss
facebook