ZLIČÍN


FAMILY FITNESS DAY

Největší událost podzimu je tady. 19.11. se připravte na jedinečný FAMILY FITNESS DAY s našimi nejlepšími instruktory. Celý program a rezervace zde…

Fa11 _WT_Sofia AL Portrait_CMYK
20
Říjen

NOVÁ TVÁŘ PÁTEČNÍHO SPINNINGU

Pro páteční lekci SPINNINGU od 17:30 jsme pro Vás sehnali nového instruktora Martina Zámečníka. Je to výborný lektor a taky úspěšný účastník mnoha závodů na horském kole, který určitě posune Vaše snažení správným směrem a také může poradit na základě svých zkušeností. Začínáme už tento pátek 21.10..

0596red
18
Říjen

CESTA K IDEÁLNÍ POSTAVĚ

Právě startujeme další ročník naší oblíbené akce CESTA K IDEÁLNÍ POSTAVĚ. Můžete se s námi dostat ke své ideální postavě v období od 1.10. do 15.12.. Za tuto dobu musíte zvládnout 13 silových a 13 vytrvalostních aktivit. Na začátku a na konci Vás změříme na přístroji in Body a zjistíme, jak jste se zlepšili. Že to stojí za to, nám ukazují výsledky s ročníků minulých, kdy se podařilo shodit dohromady všem účastníkům 15,4 kg tuků a přibrat 1,6 kg svalů. Připojte se k nám a uvidíte, že to jde. Tento rok jsme zařadili do hodnocení  i dvě sportovní disciplíny, abyste viděli, kam jste se posunuli i v oblasti kondice. Registrace je zcela zdarma a začíná již 24.9. 2016. Ti nejlepší od nás dostanou ceny o Nike a výherce zcela nové sportovní botičky od Nike. Více podrobností zde….

mz_vzhuru_A4_web
13
Říjen

JOGA PRO VŠECHNY

V neděli jsme pro vás připravili novou lekci JOGY PRO VŠECHNY OD 17:00 s Blankou Janíčkovou. Přijďte se uvolnit a připravit na pracovní týden.

IMG_3568
04
Říjen

PRODLOUŽENÍ PARKOVÁNÍ V METROPOLI

Milí sportovní přátelé a uživatelé našeho fitness centra, jistě jste si všimli, že je stání na parkovišti po 3 hodinách zpoplatněno. Vy se ale nemusíte stresovat a v klidu si užívat váš trénink nebo relaxaci, protože Vám na recepci bezplatné parkování prodloužíme na celých 5 hodin.:-)))

wil4_LRG-500x500
04
Říjen

PODZIMNÍ NABÍDKA ČLENSTVÍ A PERMANENTEK

Začněte podzimní aktivity s naší novou nabídkou členství a permanentek. Nová nabídka zde…

nike_OSaVV
30
Září

KRUHOVÝ TRÉNINK

V našem rozvrhu máme další oblíbený KRUHOVÝ TRÉNINK. Těšit se na něho můžete už od neděle 9.10. od 18:30. Vašim průvodce světa kondice bude osobní trenér TOMÁŠ FIRST.

foto first
30
Září

NOVÁ SKVĚLÁ LEKTORKA HIT4FIT

Od října můžete zažít parádní lekci HIT4FIT každou středu od 19:00 s novou lektorkou Lucií Nagyovou. Přijďte si pořádně máknout a zároveň se odreagovat při bouchnutí nebo kopnutí do totemu.

foto1
29
Září

ROZŠIŘUJEME PRAVIDELNÉ TRÉNINK DĚTSKÉHO JUDA

Rozšířili jsme pravidelné tréninky JUDA o jednu lekci. Nyní máme JUDO ve čtvrtek od 14:15 – 15:00(BABY judo 3-5let), od 15:15 – 16:00 (BABY judo 3-5let) a od 16:00 – 17:00  (od 6ti let).

 

banner-why-judo
29
Září

JDU S KAMARÁDEM DO FITKA

Vyhrajte se svým kamarádem/kou boty od Nike. Jak na to? Vezměte s sebou svého kamaráda/ku, který/á u nás ještě nebyl/a. Výhodou je, že pro něj/i máte vstup ZDARMA. Pro Vaucher už nemusíte chodit na recepci Family Fitness, ale můžete si ho vytisknout zde… Akce platí do konce roku 2016, takže nezapomeňte pozvat kamaráda nebo si u nás udělat rande.

jdu s kmaradem H_F
21
Září

PARTNEŘI :

 multisport
Spinning® – ochranná známka firmy Mad Dogg Athletics
jptfinance   sladek Logo-Citiclubaerobic-cz 2GIS t4f
Možnost platby tickety či šeky:sodexho unisek benefity

rss rss rss
facebook