ZLIČÍN

Multisport

• JAKÉ AKTIVITY MŮŽETE NAVŠTÍVIT?

Kartu MultiSport lze využít na širokou škálu sportovních a relaxačních aktivit. U nás můžete kromě časově neomezeného vstupu do Posilovny a Saunového světa navštívit také lekce Aerobiku (sál 1 a sál 2), Spinningu a lekce ve Funkčním sále (s výjimkou lekcí GRAVITY). Na kartu MultiSport navíc můžete vzít své děti na jakoukoli z našich Dětských cvičení.

• JAK ČASTO MŮŽETE KARTU VYUŽÍT?

Kartu MultiSport můžete využít na jednu z výše uvedených aktivit za jeden den. Není možné na kartu navštívit dvě aktivity v jednom dni, jak v našem Fitness centru, tak v kombinaci s jinými smluvními partnery MultiSportu.

• PRVNÍ NÁVŠTĚVA

Karta MultiSport je nepřenosná, proto při první návštěvě vyžaduje recepce předložení dokladu totožnosti a vyplnění jednoduchého formuláře pro vytvoření účtu v našem Fitness centru. K evidenci do našeho systému si Vás recepce na místě vyfotografuje, aby tak byla ještě více zajištěna ochrana nepřenosnosti Vaší MultiSport karty.

• DALŠÍ NÁVŠTĚVY

Doklad totožnosti vyžadujeme spolu s kartičkou MultiSport při každé Vaší příští návštěvě našeho Fitness centra. Bez dokladu ani bez kartičky MS není možné vstup uplatnit. Po každé návštěvě je vždy nutné se na recepci odhlásit.

• REZERVACE

Rezervaci na první lekci můžete provést telefonicky na čísle 226 082 486, případně můžete napsat na email recepce-zlicin@sipkova.cz . Při Vaší první návštěvě Vám vytvoříme na recepci účet na Vaše jméno a vytiskneme Vám Vaše rezervační údaje (jméno a heslo). Další rezervace si tak budete moct dělat sami pomocí našeho internetového rezervačního systému. Podmínkou vytvoření rezervace je složení rezervačního kreditu ve výši ceny jedné lekce, kterou chcete rezervovat. Další podmínky a pravidla fungování našeho rezervačního systému naleznete zde – odkaz na: http://www.sipkova.cz/zlicin/pravidla-rezervacniho-systemu/

• REZERVAČNÍ SYSTÉM A E-SHOP

Následně po Vaší první návštěvě, kde proběhne evidence do systému a vyzvednete si Vaše rezervační údaje se již můžete přihlásit do internetového rezervačního systému. V případě, že si na recepci nedoplníte rezervační kredit, případně Vám bude stržen storno poplatek, můžete bez problémů využít našeho e-shopu a doplnit si rezervační kredit z pohodlí Vašeho domova. Náš e-shop můžete navštívit kliknutím na následující odkaz: http://eshopzlicin.sipkova.cz/.

• DALŠÍ VÝHODY

- sleva 20% na všechny naše neslevněné masáže planet ZEN
- slevy či volné vstupy na akce pořádané naším Fitness centrem


PARTNEŘI :

ActivePass-Logo150x50
Spinning® – ochranná známka firmy Mad Dogg Athletics
jptfinance    aerobic-cz logo_jooble 2GIS
Možnost platby tickety či šeky:sodexho unisek benefity

facebook