ZLIČÍN

Nové rezervace

Již pár měsíců má naše mobilní aplikace  zbrusu nový vzhled a nově v ní naleznete i rozvrhy a rezervace upravené pro mobilní telefony a tablety. Absolutní novinkou je možnost  rezervovat se na lekce, které jsou již zaplněné. V případě, že dojde k uvolnění místa, přijde Vám informační email, o uvolnění místa na lekci, o kterou máte zájem. V tu chvíli je na Vás jestli si lekci zarezervujete a uvolněné místo obsadíte nebo se rozhodnete se lekce nezúčastnit. 

Na Google Play a AppStoru ji najdete pod názvem „Fitness Olga Šípková“.

Těm z Vás, kteří máte ve svých mobilech nainstalovanou aplikací Health & Fitness Olga Šípková, se již objevilo upozornění na novou aplikaci ve které došlo ke sloučení obou našich poboček do jedné aplikace. Je proto nutné abyste si nainstalovali aplikaci novou. Současně Vás chceme požádat, abyste věnovali chvilku tomu, že se ZAREGISTRUJETE. Do registrace vstupte přes tlačítko „Přihlásit se“ na úvodní obrazovce a pak zmáčkněte tlačítko „Zaregistrovat“.

Při registraci si vyberte pobočku, kam chodíte cvičit. Jestli ale chcete být aktuálně informován i o dění v naši druhé pobočce, tak si ji zvolte taky. To je čistě na Vás. Nepovinnou položkou formuláře je datum narození. Ten je tam pouze proto, že bychom se v den Vašich narozenin rádi přidali ke gratulantům a prostřednictvím věrnostního programu Vás potěšili nějakým dárečkem.

Po registraci se můžete pomocí Vaší e-mailové adresy a hesla, které v registraci vyplníte, do aplikace přihlásit a začít tak naplno využívat věrnostní program.

No, a jestli jste tohle zvládli dočíst až do konce, tak se dozvíte, že za Vaše úsilí Vás čeká první odměna! Tou je jeden vstup zdarma do relaxace. Tento vstup po úspěšné registraci naleznete v sekci „Věrnostní program“ – „Vouchery“.

 

Tak ať Vám nová aplikace dobře slouží ;o)

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.anywhere.olgasipkovaff

 

https://itunes.apple.com/cz/app/olga-sipkova-family-fitness/id952280105?mt=8

PARTNEŘI :

ActivePass-Logo150x50
Spinning® – ochranná známka firmy Mad Dogg Athletics
jptfinance    aerobic-cz logo_jooble 2GIS
Možnost platby tickety či šeky:sodexho unisek benefity

facebook