Akce

Mnoho víkendů v roce trávím v různých městech, kde cvičím pro širokou veřejnost. Velmi si toho vážím, že si lidé chtějí se mnou zacvičit, jsou to krásné chvíle, je to pro mne takový svátek radosti ze cvičení a setkání!

Moc a moc se těším, až se budeme moct scházet, cvičit, povídat, sdílet svou energii..

Proběhlé akce

0404

Litex aerobic show - akce zrušena, uvidíme se na podzim 21.a 22. 11.!!!

4.4. 2020Litomyšl
Asi největší svátek aerobiku a společného cvičení! Každý půlrok se na jednom místě v Městské sportovní hale T.G. Masaryka v Litomyšli sejde na 300 příznivkyň a příznivců aerobiku a dalších stylů cvičení. A tentokrát po 19té…😊
2803

Festival Kondice Plzeň- akce se přesouvá na podzim, budu včas informovat!!!

28.3. 2020Plzeň
Již potřetí pořádá Krašovská Aktivity centrum festival plný pohybu, souznění, povídání, sdílení. Na jednom místě se v jeden den opět sejdou lidé, kteří chtějí sdílet stejnou energii, dozvědět se nové věci a třeba se i posunout dál. Celý den probíhají v sálech různé druhy cvičení pro širokou veřejnost, v přednáškovém sále se rozebírají se zkušenými lektory zajímavá témata a k tomu si každý může ve stáncích koupit něco dobrého či užitečného na památku. Už se těšíme na jarní setkání!
0703

Cvičení pro radost Počátky

7.3. 2020 09:30Počátky u Pelhřimova
Tradiční jarní setkání na Vysočině, kam se vždy moc těším! Jsem moc ráda, i když aerobik už nepatří mezi jedinou a nejnavštěvovanější disciplínu, že se všichni zapojí do tanečního příběhu a nechají se vést. Pokud to není úplně váš šálek kávy a raději nepřemýšlíte nad krokovými variacemi, pak si oblíbíte tradiční deepWork a samozřejmě závěrečnou jógu. Děkuji Lídě Nováčkové, která vždy vše skvěle připraví i s tombolou a občerstvením :-)
2202

cvičení v ZŠ Loučná nad Desnou

22.2. 2020Loučná nad Desnou
Nádherná akce, která má letitou tradici a organizuje ji část mé rodiny z Moravy. Ředitel místní úžasné základní školy, sbormistr Loučňáčku a Taptýdy a skvělý člověk Petr Lukáš vždy zorganizuje parádní sobotní odpoledne. Každá akce je ojedinělá a tato navíc v tom, že cvičíme za doprovodu bubnů ( finále aerobiku) a relaxační cvičení či joga se odehrává za doprovodu živého sboru. Naprosto unikátní zážitek!!!!
1502

cvičení Havlíčkův Brod, Robert Mrkvička

15.2. 2020Havlíčkův Brod
Cvičení se koná v tělocvičně hokejistů na zimním stadióně. Program je připraven tak, aby si mohl zacvičit skutečně každý: deepWork, PortedeBras, fitjóga. Začínáme v 9 hodin a konec...záleží na nás:-)...okolo poledne. Bližší informace a přihlášení na www.pohybovestudiofanatic.cz
0802
Pravidelná setkání s děvčaty ze Smiřic a okolí mají své kouzlo navíc v tom, že ze Smiřic pocházel můj tatínek a v tomto malebném městečku jsem trávila dětství. Díky Mirce Kocmannové, která vede cvičení právě ve Smiřicích, vznikla tato akce a já si kromě skvělé atmosféry při cvičení, hezky zavzpomínám…
0102

Cvičení pro potěšení v Poniklé

1.2. 2020Poniklé
Již 6 let se stalo tradicí, že na začátku února cestuji do podkrkonoší, do krásné vesnice s názvem Poniklá. Těším se na skvělou atmosféru, natěšené lidičky, napečené buchty a na cvičení se svým dlouholetým parťákem Vláďou Valouchem!

Kontakt

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.