Pravidelný rozvrh

V týdnu mám pravidelné lekce ve Sportovně kulturním centru Ondřejov. Jsou otevřené široké veřejnosti a vždy velmi vítám každého, kdo přijde mezi nás 😊

Úterý: 18:00 - 19:30

bodystyling

Lekce, kde se snoubí trénink kardiovaskulárního systému s posilováním pomocí vlastního těla, lehkých činek, na stepech a na podložce s overbally. Nikdy nezapomínáme na důkladné protažení a srovnání svalových dysbalancí. I posilovací lekci se snažím vytvořit tak, aby byla zábavná a přitom obsahovala funkční cvičení.

Každý měsíc v úterý

(Datum a čas najdete vždy v aktualitách)

deepWork

Jednou za měsíc se v úterý koná lekce cvičení zvané deepWork. Je to poměrně nový unikátní koncept, který vymyslel německý fyzioterapeut Robert Steinbacher. Vychází z pojetí tradiční čínské medicíny, kde je na prvním místě rovnováha. Ta se prolíná celým cvičením, které rovnoměrně rozvíjí tělo s použitím komplexních pohybů a s důrazem na správné dýchání. V lekci zvané deepWork se báječně protáhnete, rozcvičíte, zapotíte, zaposilujete i zrelaxujete. Je to cvičení vhodné pro všechny, každý si najde svůj stupeň obtížnosti. Je to velká jízda a záleží jen na vás, jak si ji užijete😊

Čtvrtek: 18:00 - 19:30 ( tato lekce je do odvolání zrušena)

dance aerobic

Ano, stále máme rádi choreografie, příběh, který začíná příchodem do tělocvičny. Lekci provází choreografie, která vás vždy vtáhne do děje a vy jedete na vlně tanečního aerobiku až do skončení lekce. Je to úžasná „meditace“, kdy nemyslíte na nic jiného než na přítomný okamžik😊.

Závěrečná půlhodina je věnována opět vyrovnání dysbalancí ( posílení středu těla, uvolnění přetížených svalových skupin a protažení těch zkrácených).

Neděle: 17,30-18,30

jóga

Prošla jsem kurzy, učila se od několika lektorů a ze všech zkušeností, včetně té se svým tělem, jsem vytvořila lekci, která mne vždy velmi osvěží, posílí i protáhne. Tato lekce je aktivní odpočinek na uzavření víkendu a nastartování do dalšího týdne.

Místo

Sportovně kulturní centrum v Ondřejově
Choceradská 62, 251 65 Ondřejov

Kontakt

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.