Koučink

Ráda vás laskavě provedu labyrintem vašeho prožívání, vašeho reálného současného života a společně můžeme najít tu správnou cestu ke spokojenosti a vnitřní radosti.

Mentální koučink-cesta od stresu k radosti

Možná také zažíváte, že když se vám v životě něco opakovaně vrací, co vám jakkoliv bere energii a vy to v tempu a stereotypu vašeho života neřešíte a neposouváte, že vás to pravidelně dohání.

Ze své praxe vnímám, jak jsou často klienti na mrtvém bodě a nedokážou se pohnout. Velmi často přicházejí s otázkami ve své hlavě...

Cítím, že jsem permanentně bez energie...

Trápí mě komunikace s partnerem , vidím, že mě příliš nevnímá...

Potřebuji změnu, ale neumím z toho stereotypu vystoupit...

Křičím na své děti a tolik mi to vadí...

Jsem každý den pod tlakem a stresem, je toho moc, bojuji s časem...

Nemám na sebe čas, neumím si stanovit priority...

Bohužel se často dostáváme do velkého kolotoče a nemáme sílu se ani zastavit a uvědomit si, kudy nám utíká energie...vím o čem píši. Své momenty jsem popsala do jednotlivých blogů. 

Těch témat a příběhů je hodně. Ať už řešíme cokoliv, vždy pod stejným jmenovatelem: mohu dělat to, co mám ve svých rukou. Není to nic složitého, i když to na první pohled tak zpočátku nevypadá. Ve svých rukou máme svůj život, svou energii, kterou šíříme okolo sebe a tím ovlivňujeme své blízké a okolní svět.

Velmi často se ale stává, že se ozve klient s tím, že cítí velkou nespokojenost se svým životem a potřebuje nasměrovat. Pak provedeme analýzu všech oblastí života, abychom si stanovili priority, kde začít a postupně se dostávali k jednotlivým cílům...

Dokážete li pojmenovat svůj sen nebo cíl a nevíte jak se k němu reálně dostat, metodou koučinku si velmi dobře srovnáte myšlenky, stanovíte jednotlivé kroky a s termínem v kapse je vaše cesta příjemně nastartovaná:-)

 

 

Mentální koučink-cesta, jak vzít zodpovědnost za svůj život do svých rukou

Vnímám, jak je důležité se zastavit, abychom mohli něco změnit. Jak je důležité uchopit naše myšlenky a nasměrovat je tak, aby pracovaly pro nás a ne proti nám, jak se to může stávat.  Tak tuto větu si od jisté doby přemítám snad denně...

Já osobně, než jsem se dostala k práci kouče, tak jsem velmi innzivně pracovala se sebou. Se svou hlavou. Úplně stejně jako kdysi se svými svaly:-) 

Ovšem nešlo to samozřejmě hned, jen tak, na lusknutí prstů! Nějakou chvíli mi trvalo než jsem si přestala libovat v oběti a věnovala se různým útěkům od reality...určité momenty jsem napsala v jednom ze svých blogů

Když jsem se ale "rozjela"  začala na sobě pracovat a vnímala drobné kroky a úspěchy, dostala jsem se k nejdůležitějšímu uvědomění : mám život ve svých rukou.

Absolvovala jsem kurz Akreditovaného kouče, prošla kurzy v projektu Dovychovat a došla až k větším životním změnám...

Ušla jsem velký kus cesty a vím, že metoda mentálního  koučinku pomáhá snad ve všech oblastech života. Často řeším osobní rozvoj,vztahové problémy, životní styl i pracovní záležitosti. 

Ráda vám pomohu najít věci, které je třeba změnit

Vychytat záležitosti, které vám berou energii

Společně můžeme najít cestu k větší sebedůvěře

 

 

Jak si u mě koučink objednat...

Je to velmi jednoduché:-) 

Doba konzultace je standartně 60 minut, ale první setkání jsou vždy delší. Poznáváme se, povídáme, nastavujeme si společnou cestu. 

Mám ráda osobní setkání, ale poslední rok nám to neumožňuje. Konzultace tedy probíhají on-line, nejčastěji na platformě StreamYard. Vždy před časem našeho "setkání" posílám odkaz a vy se jednoduše proklikáte do společné virtuální místnosti:-)

Doba konzultace: standartně 60 minut, osobní setkání nebo on-line 

Cena: 2000 Kč/ 60 minut ( platba přímo na místě nebo převodem)

A pokud jste se rozhodli společně se mnou rozmotat klubko záležitostí, které vás trápí a berou energii a konečně vykročit na cestu za pokojeností, stačí se jen zerezervovat( viz tlačítko). Můžete li pouze online , zvolte tlačítko s názvem online konzultace(každé pondělí),máte li možnost osobního setkání, zvolte osobní konzultaci ( každou středu)

Moc se na vás těším!!!

 

Miluji AHA momenty svých klientů...

Dobrý den :-), tak jsem si říkala, že Vám podám takový malý "report", resp bych se s Vámi moc ráda podělila o to, jak mi ta první dvě sezení s Vámi moc pomohla. V prvé řadě hned po prvním skypu jsem byla skvěle namotivovaná, už jen to že svouji situaci řeším a sdílím s někým jiným bylo krásné nakopnutí. Já nikdy neměla problém s vnitřní motivací, ale jednou za čas se prostě hodí mít "parťáka", a někdy je úplě nejlepší, pokud je to někdo nezaujatý, před kým člověk nemá takové zábrany. Nicméně náš druhý skype mi otevřel oči v tom, jak moc důležitá je pro mě moje rutina, cvičení a to jak se cítím fyzicky ( což jde přirozeně ruku v ruce s tím, jak vypadám). I toho jsem si byla vědoma už předtím, ale opravdu nikdy až do našeho druhého skypu mě nenapadlo, že to může být právě TO, co mě často dělí od úspěchu.

Zkrátka a dobře, všechno jde v tuto chvíli jako po másle, a ikdyž si to všechno moc užívám, zároveň se těším až narazím na situaci, kdy vás poprosím o další koučink, protože vím, že tohle je teprve začátek :-). A já jsem opravdu nadšená. Mockrát Vám děkuji , přeju krásný večer a už teď se těším na příští koučink, na který určitě dříve ši později dojde :-)        Ivona Ondráčková, virtuální asistent, pracující v Norsku, 31 let

Měla jsem možnost absolvovat několik sezení s Olgou. Obrátila jsem se na ni, protože jsem byla v etapě života, kdy jsem se potřebovala zorientovat, jakým směrem budu pokračovat. Kromě toho jsem řešila i nedostatek energie. Ke koučinku jsem přistupovala jako k té nejvhodnější formě, která může pomoci a ve spolupráci s Olgou se tak také stalo. Není snadné samostatně uchopit daný problém, ale s koučinkem na něj nakonec člověk sám přijde a může najít cestu, jak na sobě pracovat a pokročit, aby mu bylo lépe. Olga poskytuje i písemnou zpětnou vazbu ze sezení, takže máte před sebou vše, co jste pod jejím vedením (odborným, milým, chápajícím a nabytým vlastními zkušenostmi) dokázali objevit a pro co se rozhodnout. To kdybyste náhodou zapomněli :-). Doporučuji všem, kteří se trochu ztratili na své životní cestě.               Ing. Bohumila Řešátková, bývalá manžerka Českého svazu aerobiku a fitness, 73 let

Absolvovala jsem Lení kurz pro ženy, který mi pomohl zodpovědět základní otázky. Cítila jsem, že bych svůj problém s tchýní potřebovala rozebrat ještě s někým osobně. Olinka pro mě byla pozorným posluchačem a pomohla mi se na náš vztah podívat ještě z jiné perspektivy a hlavně s větším nadhledem. Přestala jsem cítit nenávist a strach a snažila se pochopit věci i z druhé strany. To vše situaci v rodině zklidnilo. Změnila jsem svůj přístup a daří se mi dívat se na celou věc s větším nadhledem. Již se nenechám vtáhnout do konfliktu a přestala jsem řešit věc, která mi neskutečně brala energii a nyní se mohu zaměřit na důležitější věci. Moc dekuji, Olinko                           Jitka H. maminka tří dětí na mateřské dovolené, 35 let